KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088070

nr 1408 8070

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på pannå, 47x32cm, yttermått inklusive ram: 55x40cm

Utrop:

500 kr

måndag 19 juli 2021
kl 19:34:29

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman