KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088062
nr 1408 8062
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, -37. Olja på duk, 33x40cm, yttermått inklusive ram: 38x46cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:02:49
6/7 20:33:36
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman