KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956346
nr 1395 6346
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Oljemålning, "På Söder". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 69x51 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:05:32
28/4 22:12:32
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel