KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13185019
nr 1318 5019
Oidentifierad konstnär. Kvinna i folkdräkt. Monogramsignerad, daterad 1945. Olja på pannå, 58x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:29:26
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)