KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7919362
nr 791 9362
180-tal, Man på stig, 22x27
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 november 2012
kl 17:34:23
19/11 15:00:54
400 kr
19/11 17:29:24