KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6834291

nr 683 4291

Blandteknik

osignerad. möjligen John Bauer, 'Trollet på Domberget väntar främmande'17x23, oramad

Utrop:

100 kr

Såld:

4.100 kr

måndag 28 februari 2011
kl 19:44:30