KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7596204

nr 759 6204

Agneta Gazelius

(f. 1936)

Blandteknik, Agneta Gazelius (f. 1936), osignerad, "Sara", i monter, 58x44

Utrop:

800 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 21 maj 2012
kl 18:38:54