KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12144118
nr 1214 4118
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad. Erotiskt motiv, 64x49 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 19:42:44
600 kr
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)