Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  Ã–VRIGT / Speglar / Spegel + konsol 6013221



*

nr 601 3221


Spegel + konsol

Sent 1800-tal, höjd: 77 + 169


Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 28 september 2009
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
22/9 22:50:26 1      1.600 kr
24/9 09:36:52 1      2.000 kr
24/9 15:54:56 2      1.600 kr
24/9 15:55:33 2      2.000 kr
24/9 16:21:22 1      Vinnande bud
28/9 10:59:57 1      justering av budtak
28/9 11:04:37 1      justering av budtak
28/9 15:58:52 3      2.200 kr


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol sekelskifte sent 1800-tal spegel speglar
  • 6090 Spegel
    Ek, 148x33 cm
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    12 jan kl 19:13
  • 6287 Spegel
    Empire, provinsarbete, 65x35 cm
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    12 jan kl 20:24
  • 6674 Spegel
    förfylld, delvis bemålad, 66x54 cm
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    12 jan kl 19:16
  • 6036 Spegel
    förgylld ram, 84x58 cm
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    12 jan kl 18:23
  • 6480 Spegel
    Förgylld, 81x41 cm
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    12 jan kl 20:57
  • 6673 Spegel
    Nyrokoko, förgylld, 58x66 cm
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    12 jan kl 19:04




Ladda ner broschyr