ART / Lithographs / Litographs in colors 12354519
nr 1235 4519
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
4 pcs, Lennart Nyström (b. 1944), Sweden. Golf, HC-upplaga, signed, lösa blad, sheet: 55x43,
LITOGRAPHS IN COLORS, 4 st, Golf, HC-upplaga, signerade, lösa blad, bladets mått: 55x43
600
SEK 200
Monday February 18 2019
at 18:26:29
100 kr
150 kr