KONST / Litografier / Färglitografier 14609072
nr 1460 9072
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerade. Färglitografi. Bladets mått: 27x35-40x50cm, oramade lösa blad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:18:17
11/4 15:47:01
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin