KONST / Litografier / Litografi 6695192

nr 669 5192

Litografi

Signerad, EA 8/15, Komposition, 68x52

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 november 2010
kl 19:27:53

29/11 15:36:37 1      Vinnande bud