KONST / Litografier / Litografi 6695191
nr 669 5191
Litografi
Signerad, 28/95, 58x45
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 29 november 2010
kl 19:27:14
500 kr
1.100 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr