KONST / Litografier / Litografi 14632152
nr 1463 2152
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
"Min första litografi tillägnad Vega, 24/4 -37". Signerad. Bladets mått: 58x47 cm, oramad
Kondition: löst blad, skadat papper
måndag 25 april 2022
kl 19:45:06
25 apr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson