KONST / Litografier / Litografi 12691312
nr 1269 1312
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, 2 st, Fredmans epistel 28 respektive 79, bladets mått: 43x29 cm. Signerad
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:35:03
16/8 18:04:23