KONST / Litografier / Färglitografi 12699147
*
nr 1269 9147
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Segelbåt. Numrerad 215/290. Ej signerad. Motivet: 53x47 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 augusti 2019
kl 20:06:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/8 18:57:40
1
300 kr
19/8 17:52:05
2
200 kr
19/8 17:52:05
1
250 kr (Budbetjänt)
19/8 17:53:34
2
300 kr
19/8 17:53:34
1
300 kr (Budbetjänt)
19/8 19:24:19
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad marin marinmotiv segelbåt segelbåtar segelfartyg segelskuta segelskutor
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:59
-
9025 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:36
-
9233 Färglitografi
Bengt Böckman (1926-2014), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:08
-
9030 Färglitografi
Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:13
-
9091 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:19
-
9354 Färglitografi
Erik Olson, potatisplockarna. Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:56
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1269 9147
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Segelbåt. Numrerad 215/290. Ej signerad. Motivet: 53x47 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 augusti 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 18/8 18:57:40 | 1 | 300 kr |
| 19/8 17:52:05 | 2 | 200 kr |
| 19/8 17:52:05 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 19/8 17:53:34 | 2 | 300 kr |
| 19/8 17:53:34 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 19/8 19:24:19 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad marin marinmotiv segelbåt segelbåtar segelfartyg segelskuta segelskutor
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:59 -
9025 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:36 -
9233 Färglitografi
Bengt Böckman (1926-2014), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:08
-
9030 Färglitografi
Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:13 -
9091 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:19 -
9354 Färglitografi
Erik Olson, potatisplockarna. Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:56



