KONST / Litografier / Färglitografi 12144135

nr 1214 4135

Ulf Greder

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, Restaurangen. Signerad, numrerad 306/360, bladets mått: 63x71 cm, oramad

Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 18:43:49

29/10 12:20:02 1      Vinnande bud

Ulf Greder

Läs mer om Ulf Greder