KONST / Litografier / Färglitografi 12983144

nr 1298 3144

Ulf Gripenholm

(f. 1943), Sverige

Färglitografi, Triptyk, "källan". Signerad, numrerad 146/194. Motivet: 40x25 cm

Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 december 2019
kl 19:18:50

Ulf Gripenholm

Läs mer om Ulf Gripenholm