KONST / Litografier / Färglitografi 13824504
nr 1382 4504
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 165/320. Motivet: 44x48, yttermått inklusive ram: 56x60 cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
600 kr
måndag 1 mars 2021
kl 20:31:51