KONST / Litografier / Färglitografi 7212593
nr 721 2593
Färglitografi
Signerad, 18/200, skata i vinterlandskap, 52x39
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 oktober 2011
kl 18:13:58
150 kr
300 kr
300 kr
350 kr
Färglitografi
nr 721 2593
Färglitografi
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 400 kr |
måndag 24 oktober 2011 |