KONST / Litografier / Färglitografi 8748274
nr 874 8274
Färglitografi
Petter Thoen (f. 1943), E A, signerad. , motivet: 40x26
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 februari 2014
kl 19:18:43
9/2 22:09:14
300 kr
9/2 22:14:40
Olle Alberius (1929-1993)
Louise Adelborg (1885-1971)