KONST / Litografier / Färglitografi 12983190
nr 1298 3190
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, ej numrerad, bladets mått: 43x30 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:57:53
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr