KONST / Litografier / Färglitografi 14823038
nr 1482 3038
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Farmors stuga. Signerad, numrerad 311/375. Färglitografi, bildmått: 42x29 cm, yttermått inklusive ram: 65x50 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 18:02:01
15/8 15:41:17