KONST / Litografier / Färglitografi 13809095
nr 1380 9095
Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma
(1904-1997), Sverige
Färglitografi, 4 st, Signerad, numrerad 194/360. Bladets mått: 31x24, oramade lösa blad
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 februari 2021
kl 20:58:33
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
Läs mer om Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma