KONST / Litografier / Färglitografi 13546184
nr 1354 6184
Paul Wunderlich
(1927-2010), Tyskland
Färglitografi, Signerad, numrerad 60/125. Motivet: 60x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:18:55
300 kr
350 kr
400 kr
Paul Wunderlich
Läs mer om Paul Wunderlich