KONST / Litografier / Färglitografi 12691091
nr 1269 1091
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 17/100. Motivet: 40x28 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 20:15:11
100 kr
150 kr
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström