KONST / Litografier / Färglitografi 7457093
nr 745 7093
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Färglitografi , Mats Norryd (1944-1989), signerad, p. t, motivets mått: 47x73
Kondition: glaset skadat
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 mars 2012
kl 17:20:11
5/3 14:21:02
Mats Norryd
Läs mer om Mats Norryd