KONST / Litografier / Färglitografi 10177315
*
nr 1017 7315
Färglitografi
Mats Åkerman, 1/240, 2004, bladets mått: 44x57
Kondition: löst blad
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 februari 2016
kl 18:56:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/2 14:33:59
1
300 kr
8/2 18:51:50
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mats åkerman
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:23
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
*
Färglitografi
Kondition: löst blad
nr 1017 7315
Färglitografi
Mats Åkerman, 1/240, 2004, bladets mått: 44x57
Kondition: löst blad
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 februari 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/2 14:33:59 | 1 | 300 kr |
| 8/2 18:51:50 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mats åkerman
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:23 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



