ART / Lithographs / Litograph in colors 10177327
nr 1017 7327
Måns Heidvall
(f. 1951), Sverige
Måns Heidvall, 18/25, bladets mått: 38x49, löst blad.
LITOGRAPH IN COLORS, Måns Heidvall, 18/25, bladets mått: 38x49
Condition: löst blad
Måns Heidvall, Swedish painter, born 1951.
400
Monday February 8 2016
at 18:07:39