KONST / Litografier / Färglitografi 16857398
nr 1685 7398
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 32/110, tiger. Färglitografi. Bladets mått: 45,5x45,5, yttermått inklusive ram: 64x63 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 10 mars 2025
kl 19:50:07
4/3 10:26:23
1.500 kr
8/3 11:18:24