KONST / Litografier / Färglitografi 17537139
nr 1753 7139
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 115/160, kvinna med katt. Färglitografi, bildmått: 46x33 cm, yttermått inklusive ram: 67x52 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 19 januari 2026
kl 19:23:27
700 kr
800 kr
900 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor