KONST / Litografier / Färglitografi 15354350

nr 1535 4350

Gustav Rudberg

(1915-2001), Sverige

Signerad, färglitografi, provtryck, oramat löst blad, 39x75 cm

Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 april 2023
kl 20:17:53

21/4 09:02:37 1      Vinnande bud

Gustav Rudberg

Läs mer om Gustav Rudberg