KONST / Litografier / Färglitografi 12983459
nr 1298 3459
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 175/250. Motivet: 32x24 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
400 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:30:12