KONST / Litografier / Färglitografi 14367071
nr 1436 7071
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Signerad, PT, Stockholmsmotiv. Färglitografi, bildmått: 49x58, yttermått inklusive ram: 70x78 cm
Kondition: skadat glas
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:56:48
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
450 kr
500 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm