KONST / Litografier / Färglitografi 14477084
nr 1447 7084
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 84/240. Färglitografi, bildmått: 32x40, yttermått inklusive ram: 50x54 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:01:12
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström