KONST / Litografier / Färglitografi 14367354

nr 1436 7354

Albert Johansson

(1926-1998), Sverige

Ej signerad, komposition. Färglitografi, bildmått: 45x60cm, yttermått inklusive ram: 60x74cm

Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 6 december 2021
kl 19:50:12

Albert Johansson

Läs mer om Albert Johansson