KONST / Litografier / Litografisk karta 11546143
nr 1154 6143
Litografisk karta
Stockholm, 1900-tal, reproduktion, motivet: 57x74
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:24:20
100 kr
300 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr