KONST / Litografier / Litografisk affisch 13185465
*
nr 1318 5465
Litografisk affisch
Picasso, "Cote d Azur", Henri Duchamps lith. Ej signerad. Bladets mått: 99x66 cm
Kondition: kantskada
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 april 2020
kl 20:18:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/4 11:40:44
1
600 kr
4/4 08:11:43
2
700 kr
6/4 17:19:26
3
1.400 kr
6/4 19:05:59
2
1.000 kr
6/4 19:05:59
3
1.100 kr (Budbetjänt)
6/4 19:08:48
2
1.400 kr
6/4 19:08:48
3
1.400 kr (Budbetjänt)
6/4 20:05:40
4
1.800 kr
6/4 20:12:14
2
1.600 kr
6/4 20:12:14
4
1.700 kr (Budbetjänt)
6/4 20:13:11
4
Vinnande bud
6/4 20:13:14
2
1.800 kr
6/4 20:13:14
4
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad henri duchamps lith litografier litografisk affisch pablo picasso picasso
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49
-
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:16
*
Litografisk affisch
Kondition: kantskada
Läs om budbetjänten
nr 1318 5465
Litografisk affisch
Picasso, "Cote d Azur", Henri Duchamps lith. Ej signerad. Bladets mått: 99x66 cm
Kondition: kantskada
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 april 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/4 11:40:44 | 1 | 600 kr |
4/4 08:11:43 | 2 | 700 kr |
6/4 17:19:26 | 3 | 1.400 kr |
6/4 19:05:59 | 2 | 1.000 kr |
6/4 19:05:59 | 3 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
6/4 19:08:48 | 2 | 1.400 kr |
6/4 19:08:48 | 3 | 1.400 kr (Budbetjänt) |
6/4 20:05:40 | 4 | 1.800 kr |
6/4 20:12:14 | 2 | 1.600 kr |
6/4 20:12:14 | 4 | 1.700 kr (Budbetjänt) |
6/4 20:13:11 | 4 | Vinnande bud |
6/4 20:13:14 | 2 | 1.800 kr |
6/4 20:13:14 | 4 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad henri duchamps lith litografier litografisk affisch pablo picasso picasso
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09 -
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49 -
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:16