KONST / Litografier / Litografi 13374083
nr 1337 4083
Litografi
Kolorerad, Romeo unt Julie. Ej signerad. Motivet: 31x23 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:34:58
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr