KONST / Litografier / Färglitografi/collage 17526351

nr 1752 6351

Färglitografi/collage

Annika Huett. Signerad, numrerad 38/200. Färglitografi, bildmått: 30x42 cm, yttermått inklusive ram: 47x57 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 januari 2026
kl 18:17:31

12/1 13:12:52 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor