ÖVRIGT / Diverse / Brevställ 6013356

nr 601 3356

Brevställ

trä, längd: 41, djup: 26, höjd: 35

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

400 kr

måndag 28 september 2009
kl 19:32:41