ÖVRIGT / Diverse / Låda 13845203
nr 1384 5203
Låda
I form av bok, skinnband med träpärmar. Beslag i gulmetall från KARL XII: s BIBEL. Längd: 55 cm. Djup: 39 cm. Höjd: ca 10 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:49:04
400 kr