GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 17036114
nr 1703 6114
Ytterfoder
med fat, ett par, keramik. Höjd: 19 cm. Diameter: 20 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 maj 2025
kl 19:16:27
100 kr
150 kr
Tilgman Keramik