GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 10177544

nr 1017 7544

Ytterfoder

+ fat+ tillbringare, 5 delar, majolika, längd: 13 cm, diameter: 14 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 februari 2016
kl 20:36:05

Majolika