KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 16633333
nr 1663 3333
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Tuschteckning, "Katie Rolfsen". Signerad, bladets mått: 48x33 cm, yttermått inklusive ram: 71x55 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 december 2024
kl 19:54:07
300 kr
350 kr
400 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman