KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikon 14087579

nr 1408 7579

Ikon

Tidigt 1900-tal, Grekland, pannå, 22x18 cm

Kondition: slitage, skador

måndag 19 juli 2021
kl 18:54:16