KONST / Litografier / Grafiskt blad 13764025
nr 1376 4025
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Roman". Signerad, numrerad 20/50. Motivet: ca 44x60, oramat löst blad
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:49:58
1/2 15:48:27