ART / Lithographs / Giclée 13903041
nr 1390 3041
GICLÉE
Catrin Johansson, "Zebras". Signed, numbered 20/50, unframed, 28x38 cm,
Gicléetryck, Catrin Johansson, "Zebras". Signerad, numrerad 20/50, oramat löst blad, 28x38 cm
SEK 300
Monday April 12 2021
at 19:38:19
9/4 19:43:30