KONST / Litografier / Gicléetryck 13988010

nr 1398 8010

Gicléetryck

Catrin Johansson, "Ser inte, hör inte". Signerad, numrerad 41/60, oramat löst blad, 40x60 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 24 maj 2021
kl 20:35:16