KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14688001
nr 1468 8001
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, "Mansion". Signerad, numrerad 1/50. Giclee fine art. Bildmått: 60x43 cm, bladets mått: 61x46 cm, oramat löst blad
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
300 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:17:17